Luminea Işık Cihazları

Luminea Işık Cihazları

Luminea’nın rengârenk dünyasına hoş geldiniz! Luminea aydınlatma cihazları ile herkes renklerin kontrolünü ele alabilir.

Duyusal ortamlarda kullanılmak üzere tasarlanmış çok çeşitli Luminea cihazlarımız terapötik fırsatlarla doludur. Duyusal ortamınızı etkileşimli hale getirir. Üstelik çoklu kontrol yöntemleri ile uyumludur, bu sayede her yaştan ve her seviyeden kullanıcı renkleri değiştirebilir.

Luminea ışık cihazlarını dilerseniz anahtarlar, düğmeli kumandalar ya da dev zar gibi kontrol birimleri ile veya Android için ücretsiz Luminea Uygulamasını kullanarak kontrol edebilirsiniz.

Aşağıda listelenen ürünlerden dilediğinizi seçerek tek bir Luminea öğesiyle başlayabilir, zaman içinde kademeli olarak daha fazla öğe ekleyerek tüm Luminea cihazlarının uyumlu olduğu SHX sistemine geçiş yapabilir; böylece tam kapsamlı bir interaktif duyusal ortam yaratabilirsiniz. Bu süre içinde kullanacağınız duyusal öğelerimizin hiçbiri işlevini ve uyumluluğunu yitirmez. Duyusal ortamınızdaki etkileşim her an ve her seviyede kesintisiz olarak sürer!

Luminea Uygulaması (Android )

Fiber Optik Işık Demeti 2m/3m

Luminea Fıskiye

Luminea Top Havuzu

Luminea Gezegen

Luminea Corner

Luminea Led Işık Çizgisi (tavan)

Luminea Perde

Luminea  Halı 

Luminea Lamba

Luminea Baloncuk Tüpü

Luminea Led Işık Çizgisi (panel)

Luminea Perde – Salınım Kollu

Luminea Vibroakustik Top Havuzu

Ultraviyole Fiber Optik Işık Demeti