Boardmaker 7

Boardmaker 7

Boardmaker, 51 ülkede altı milyondan fazla öğrenicinin eğitim, iletişim, erişim ve sosyal/duygusal ihtiyaçlarını destekleyen mükemmel bir özel eğitim platformudur. Boardmaker evde, okulda veya klinikte öğrencinizin başarısına destek verir.

Boardmaker’ı kimler kullanır?

Boardmaker, her yetenek seviyesinden öğrencinin başarısını desteklemek üzere ebeveynler, eğitimciler, terapistler ve okul idarecileri için güvenilir eğitim araçları, yazılım ve çözümlerden oluşur.

Daha az hazırlık yapın, daha verimli çalışın

Eviniz, okulunuz ve terapi uygulamanız için güçlü bir özel eğitim çözümleri paketi olan Boardmaker’ı keşfedin; siz de, dünyanın lider sembol tabanlı çözümüyle daha yaratıcı ve verimli çalışın. 50.000’den fazla PCS®’ye (Resimli İletişim Sembolleri) erişin, hazır iletişim malzemeleri hazinesinden yararlanın veya kendinizinkini sıfırdan yaratın. Önceden hazırlanmış müfredatımızı ve öğrencilerinizin gelişimini takip etmeniz için sunduğumuz değerlendirme araçlarını kullanın. Sınıfta, terapi odasında, klinikte veya evde öğrenme, iletişim ve davranışsal ihtiyaçları destekleyin. Her yaştan öğrenci için yazdırılması kolay materyallere erişin. Hazır şablonlar içeren, gelişmiş arama ve kolay düzenleme araçlarına sahip bir arayüz ile hemen kullanmaya başlayın.

Kendi harika uygulama fikirlerinizi Boardmaker topluluğumuzdaki yüz binlerce diğer Board Maker ile paylaşın veya onların fikirlerinden yararlanın!

Temel Faydalar:

Boardmaker 7, sembol tabanlı materyaller oluşturmanıza, düzenlemenize ve paylaşmanıza yardımcı olacak en etkili araçtır. Siz eğitimciler ve ebeveynleri bir adım öne taşıyacak avantajlardan faydalanın:

Verimlilik: Her yaştan ve yetenek seviyesinden öğrencileriniz için hazır materyal ve müfredatla zamandan tasarruf edin. İnteraktif veya yazdırılabilir şablonları kolayca düzenleme özelliğine sahip kullanımı kolay arayüzün keyfini çıkarın.

Özelleştirilebilir: Kendi öğrenci(leri)nizin ihtiyaçlarına göre özelleştirebileceğiniz etkinliklerle sembol kullanıcılarının ilgisini daha kolay çekin. Dünyanın en büyük sembol kitaplığından, tüm öğrenciler için tasarlanmış çeşitli PCS (resimli iletişim sembolleri) seçeneklerini kullanın. Materyallerinizi kolayca Türkçe’ye uyarlayın, yazdırın, lamine edin, ders programları, etkinlikler ve ödevler hazırlayın, pratik kullanım için VELCRO® cırt bantlardan yararlanın.

Paylaşılabilir: Eğitimciler, ebeveynler ve dil-konuşma terapistleri dahil olmak üzere Boardmaker topluluğunun 500.000’den fazla üyesiyle bağlantı kurun. Paylaşmak, kullanmak ve depolamak için önceden hazırlanmış 90.000’den fazla ücretsiz malzemeye erişin.

Uyumluluk: Boardmaker; Windows, Mac ve Chromebook ile uyumludur. Sınıfınızda kağıt kalem kullanamayan öğrenciniz mi var? Sorun değil; öğrenciniz de her türlü tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayardan eğitim materyallerinize erişebilir. Üstelik hangi bilgisayar erişim yöntemini kullandığının da önemi yok; çünkü Boardmaker 7 tüm erişim metotlarını destekler.

Eğitim: Sınıfta, klinik uygulamada ve evde öğrencilere başarma gücü vermek için sunduğu yenilikçi yazılım,  önceden hazırlanmış müfredat, semboller ve değerlendirme ürünleri ile Boardmaker dünyanın en erişilebilir özel eğitim platformudur.

İletişim: Boardmaker, her şeyin merkezine iletişim ve okuryazarlığı koyarak her öğrencinin kendi hızında ve kendi yolunda başarılı olmasını sağlar. Her türlü düşük ve yüksek teknolojili ADİS çözümleri ile birlikte kullanılarak iletişimi desteklemeye devam eder.

Erişim: Boardmaker; standart fare ile tıklama – dokunma – anahtarla tarama – gözle bakma gibi tüm erişim metotlarını destekler. Her yaştan her seviyeden öğrenci Boardmaker ile etkileşim kurabilir.

Sosyal/Duygusal Öğrenme: Boardmaker iletişim kitapları ve görsel programları gibi sosyal ve duygusal öğrenme araçlarının kullanılması; evde, sınıfta veya terapide olumlu ve sakin bir ortam yaratarak daha fazla odaklanma sağlar.

Uyumlu İşletim Sistemleri: Windows | Mac OS | Chromebook

Uyumlu cihazlar:

  • Tüm Tobii Dynavox iletişim cihazları, I-Serisi cihazlar
  • Teknik özellikler sekmesinde belirtilen “Minimum Sistem Gereksinimleri” ni karşılayan tüm tablet, dizüstü ve masaüstü bilgisayarlar
  • Boardmaker 7 tek seferlik satın alma ile en fazla iki cihazda kullanılabilen lisans ile sunulur.

Teknik Özellikler

 Boardmaker 7 Editor için Minimum Sistem Gereksinimleri:

Windows Mac Chromebook
İşletim sistemi Windows 10 OSX 10. 13 Chrome OS 69*
Kullanılabilir alan 2 GB 2 GB 2 GB
RAM 4 GB 4 GB 8 GB

*x86 işlemci gerektirir. (ARM işlemci desteklenmez)

 

Boardmaker 7 Student Center için Minimum Sistem Gereksinimleri:

Windows Mac Chromebook iOS
İşletim sistemi Windows 10 OSX 10. 13 Chrome OS 69* iOS 11.0
Kullanılabilir alan 2 GB 2 GB 2 GB 2 GB
RAM 4 GB 4 GB 8 GB 4 GB

*x86 işlemci gerektirir. (ARM işlemci desteklenmez)