Accessible Apps

ACCESSIBLE APPS (Erişilebilir Uygulamalar)

Günümüz dünyasında herkes dijital hayatta yerini aldı. Peki ya ADİS kullanıcıları? Bilgisayar erişimi için geleneksel fare ve klavye dışındaki yardımcı teknolojileri kullananlar? İşte Accessible Apps bu sorunun üstesinden gelmek ve tüm ADİS kullanıcılarının herkes gibi dijital yaşamı deneyimlemeleri ve tadını çıkarmaları için tasarlanmış bir yazılım çözümüdür.

Communicator 5 iletişim yazılımı kullanıcıları için özel olarak geliştirilmiş Accessible Apps ile en popüler sosyal medya ve mesajlaşma platformlarını tamamen bağımsız şekilde kullanın, siz de herkes gibi sosyal kalın!

Accessible Apps sayesinde tüm dünyada yaygın olarak kullanılan en popüler uygulamalara erişiminiz hiç olmadığı kadar kolay ve hızlı olacak! Üstelik tercih ettiğiniz erişim yöntemi ile kullanabilirsiniz: ister dokunarak, ister bakarak, isterseniz bir anahtar yardımı ile.

Erişilebilir Uygulamalar Neler?

Facebook –  Facebook Messenger – Instagram –  Whatsapp –  YouTube – Netflix –  Kindle – Spotify – Google Calendar – TikTok –  Google Translate –  Twitch –  Android SMS – Zoom –  Audible – MSN News – Kindle – Disney +

AVANTAJLARI

  • Kullanıcı Dostu Özel Tasarım Arayüz

Engelli bireylerin uygulamalara rahatça erişimi için tasarlanmış oldukça kullanıcı dostu arayüzü ile ekrandaki en küçük hedeflere isabet ettirmek gibi zorlayıcı seçimler ve tıklamalarla uğraşmak zorunda kalmazsınız.

  • Doğrudan ve Hızlı Erişim

Uygulamaları başlatmak için Windows’a girmeye gerek yoktur. Uygulamaların tümüne doğrudan Communicator 5 İletişim Yazılımı içinden dilerseniz hesabınıza giriş yapma gereği olmadan rahatça erişebilirsiniz. (İlk kurulum sırasında hesap bilgilerinizin girilmesi yeterlidir, isteğe bağlı olarak her girişte oturum açmaya gerek kalmadan uygulamalara erişilebilir) Böylelikle bilgisayarınızda sürekli kullandığınız Communicator programı ile hem iletişiminiz kesintiye uğramaz, hem de en sevdiğiniz uygulamaları her zaman erişime açık halde tutarsınız.

  • Otomatik Güncelleme

Erişilebilir Uygulamaların tamamı için hiçbir şekilde güncelleme yapmanıza ve gelen güncellemeleri takip etmenize gerek yoktur. Tüm güncellemeler arka planda otomatik olarak yapılırken siz uygulamaları daima en güncel haliyle ve sorunsuz şekilde kullanmaya devam edersiniz.

İşte uygulamaları Communicator 5 içinden kullanarak neler yapabileceğinize dair birkaç örnek:

Erişilebilir Facebook

Kaydolun, oturum açın, arayın, arkadaş ekleyin, yayınlayın, yorum yapın, beğenin, emoji ekleyin ve ilginizi çeken videoları oynatın veya duraklatın.

Erişilebilir Facebook Messenger

Mesaj gönderip alarak ve sesli veya görüntülü aramalar yaparak gerçek zamanlı olarak iletişimde kalın. Kişileri arayın, sohbetler arasında gezinin ve metin, ses, çıkartma veya emoji ile sevdiklerinize mesajlar gönderin.

Erişilebilir Instagram

İlham almak için göz atın, kaydırın, arayın, hashtag’leri keşfedin, kendi gönderilerinizi veya hikayelerinizi oluşturun, metin veya emojilerle beğenin ve yorum yapın.

Erişilebilir WhatsApp

Metin, fotoğraf, ses veya emoji ile mesaj gönderip alarak sevdiklerinizle gerçek zamanlı olarak iletişimde kalın. Kaydırma yaparak veya arama yoluyla kişilerinizi kolayca bulun ve grup sohbetleri oluşturun.

Erişilebilir SMS Android Mesajları

Sohbetleri arayarak ve başlatarak Android telefonunuzdaki mesajlara erişin. Metin, resim, emoji ve daha fazlasını kullanarak mesaj gönderin. Kaydırın, göz atın, mesajları seçin ve kişi adlarının yüksek sesle okunmasını sağlayın.

Accessible Apps’i dilerseniz Communicator 5 siparişinize dahil edebilir, dilerseniz sonradan ayrıca sipariş verebilirsiniz.

*Accessible Apps, Tobii Dynavox I-Serisi cihazlarda Communicator 5 yazılımı içinde hazır ve yüklenmiş olarak sunulur.

Uyumlu cihazlar:  Tobii Dynavox I-Serisi Cihazlar (I-13 / I-16) ve PCEye5 Yeni Nesil Göz Takip Cihazı

Uyumlu Yazılım: Tobii Dynavox Communicator 5

İşletim sistemi: Windows 10

Accessible Apps, Windows 10 işletim sistemine sahip ve Communicator 5 iletişim yazılımının yüklü olduğu cihazlarda çalışır.