SHX Sistemi

SHX Sistemi

Özel eğitimde veya bir tedavi yöntemi olarak duyulardan yararlanan bir profesyonelseniz;  bir adım öteye geçip bambaşka bir duyusal deneyim sunmak için tek ihtiyacınız bir SHX Duyu Odasıdır. SHX Sistemi, her seviyeden fiziksel ve bilişsel yeteneğe sahip kullanıcılar için gerçekten erişilebilir bir duyusal ortam sunar. Kullanıcının tüm odayı ve odanın tüm unsurlarını istediği gibi kontrol ederek duyusal oda ile doğrudan etkileşime girmesine olanak tanır.

Bu sistem odadaki çoklu efektlerin keyfini çıkarırken iletmek istediğiniz şeye göre onları ayrı ayrı veya aynı anda etkinleştirmenizi sağlar. Resimler, videolar, ışıklar, müzik, sesler, titreşim, baloncuk tüpleri, fiber optikler ve diğer efektler sayesinde ortam ışık ve ilhamla dolar.

SHX sistemi kendi kontrol sistemi sayesinde tamamen özelleştirilebileceğiniz bir etkileşimli alan yaratır. Sistem “sahneler” ile çalışır. Bu sayede sürükleyici, bağlamsal bir duyusal deneyim yaratmak için farklı duyusal öğeler etkinleştirilirken videoların ve görüntülerin aynı anda yansıtılmasına olanak tanır. SHX yazılımı, odayı nasıl kullanacağınız veya hangi aktiviteleri yapacağınız konusunda size ipuçları veren oldukça zengin bir içerikle sunulur.

Merkezi kontrol sistemi sayesinde, odadaki tüm interaktif ve multimedya elemanları hem tek bir yerden kontrol edilebilir, hem de kullanıcılara yönelik çok çeşitli kontrol öğelerinin de eklenmesi ile etkinlikler daha keyifli ve etkileşimli hale gelir.

Kullanıcıların ihtiyaçlarına ve ilgi alanlarına uygun kendi özel içeriklerinizi oluşturabilir, yepyeni sahneler tasarlayabilirsiniz.  Odayı farklı kullanıcılara göre uyarlayabilir, kullanıcıların etkileşim ve uyarı düzeylerini kontrol edebilir, katılım konusunda onları daha kolay teşvik edebilirsiniz.

Bu teknoloji duyusal etkinliklerinizi ve hikâyelerinizi sanki onların bir parçasıymış gibi yaşamanızı sağlayarak hem profesyonellere hem de kullanıcılara gerçek bir sürükleyici deneyim sunar.

 

Luminea ışıklandırma cihazları, baloncuk tüpü, top havuzu, fiber optikler ve vibroakustik öğelerle donatacağınız,

kullanıcılarınıza uygun olacağını düşündüğünüz Kontrol Üniteleri ile daha da etkileşimli hale getireceğiniz odanızı

tümüyle sürükleyici bir SHX Duyu Odasına dönüştürmek için gereken

SHX Merkezi Sistemleri ve diğer SHX efektlerini bu sayfada sizin için derledik.

Spot Işığı
Renk bölgeleri oluşturun!

SHX Fan
Rüzgarı hissedin!

SHX Stars
Yıldızlı bir gökyüzünün keyfini çıkarın!

SHX Rack – Çift Ekran
 İkili ekran ile her sahnenin içine dalın!

Led Çubuk
Duvarlarınızı renklendirin!

SHX Disko Topu
Disko efekti ile ışıklar dans etsin!

SHX Kompakt
Eğlencenin SİZ hali!

SHX Baloncuk Makinesi
Hem oynayın, hem ıslanın!

SHX UV Spot Işığı
Belli alanları UV ışığıyla doldurun!

SHX Rack
En sürükleyici duyu odaları için!