SHX Kompakt

SHX Kompakt

SHX Kompakt, SHX Rack’ın daha küçük bir versiyonudur. Daha az duyusal öğe içeren daha küçük alanlar için tasarlanmış bir merkezi kontrol sistemidir. Bu yönüyle evlerde bir duyusal oda yaratmak için mükemmel bir çözümdür.

SHX Kompakt, küçük bir multimedya sunucu bilgisayarı, projektör, hoparlörler, SHX kontrol cihazı, SHX kontrol yazılımı ve bir SHX kontrol tableti içerir.

Standart SHX Rack gibi bu sistem de ışık, ses, projeksiyon ve vibroakustik gibi tüm duyusal unsurların birbiriyle koordineli çalışmasını sağlar. Odadaki tüm duyusal öğeler; birlikte verilen tablet veya anahtar veya düğmeler veya SHX Proximity gibi diğer uyumlu erişim yöntemleri ile kontrol edilebilir.

Baloncuk tüpleri, fiber optikler, LED şerit aydınlatmalar ve vibroakustik mobilyalar dahil tüm uyumlu SHX elemanları SHX Kompakt üzerinden kontrol edilebilir. Duvara takılan diğer öğeler de sadece bir Etkinleştirici Soket kullanılarak kontrol sistemine bağlanabilir. Bu sayede odanıza fan, baloncuk makinesi ve diğer küçük duyusal aydınlatma efektlerini de ekleyebilirsiniz.

SHX Kompakt, SHX kontrol yazılımının tam sürümünü içerir. Böylelikle yazılım içinde hazır sunulan 150 den fazla içeriğe ve tüm projeksiyon sahnelerine sahip olursunuz. Ayrıca sınırsız sayıda kendi içeriğinizi ekleyebilirsiniz. Kullanıcının ilgi alanlarına ve/veya ihtiyaçlarına yönelik olarak kendi kişisel videolarınız, resimleriniz, müziklerinizi dahil ederek, ışıklar başta olmak üzere odadaki tüm duyusal öğeleri bunlarla koordineli olarak çalıştırabilirsiniz.

SHX Kompakt’ın projektörsüz versiyonu da mevcuttur. Bu özellikle ev ortamları için tercih edilen bir versiyondur.  Eğer odada kendi monitörünüz veya ekranınız varsa, SHX içeriklerini kendi ekranınız üzerinden de görüntüleyebilirsiniz.

SHX Multimedya sunucu bilgisayarı

SHX Kontrol Cihazı: Kurulu 150’den fazla sahne ile odadaki tüm öğelerin elektronik kontrolünü entegre eden cihaz. Sınırsız sayıda yeni ve kişiselleştirilmiş sahne oluşturma imkanı.

SHX Kontrol Yazılımı ve yüklü içerikler

20 DMX kanalına kadar

SHX Kontrol Tableti (Android)

2 x aktif hoparlör

Vibroakustik amplifikatör

Projektör ve aksesuarlar

20 adede kadar uyumlu duyusal aydınlatma öğesini ve 1 vibroakustik öğeyi destekler.

Tüm duyusal öğelerimiz ile uyumludur.