Luminea Perde

Luminea Perde

Duyusal odanızı bu asma fiber optik perde ile aydınlatın!

Fiber optik perde, aydınlatma efektiyle herkesi kendine hayran bırakır. Propriyosepsiyon ve vücut farkındalığını uyarır. Optik fiberlerle temas vücudumuzun farklı bölgelerini algılamamıza yardımcı olur. Sebep – sonucu öğrenmek, renkleri fark etmek ve iletişimi teşvik eden etkinlikler için idealdir.

Duyusal odanıza görsel, dokunsal ve mekansal öğeler eklemek için yüksek kaliteli, yüksek parlaklıktaki bu fiber optik perde ile duyu odanızda büyülü bir köşe yaratabilirsiniz.  Parıldayan renkleriyle bu göz alıcı perdenin önünde ister oturun, ister ayakta durun.

SHX sistemi içinde, Luminea Uygulaması veya uyumlu kablosuz kontrol cihazları ile kontrol edilebilir. Herhangi bir kontrol cihazı ile kullanılmadığında (otomatik modda) renkler arasında pasif olarak geçiş yapar.

Luminea Perdenin Luminea Uygulaması ile Kullanımı:

Luminea ışık perdesini doğrudan Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Sadece ücretsiz Luminea Uygulamasını indirin, Android cihazınızı Luminea Perde tarafından oluşturulan WiFi ağına bağlayın. Böylece perde üzerinde anında dinamik kontrole sahip olabilir, ayrıca Luminea Uygulaması içinde sunulan bir dizi etkinliğe erişebilirsiniz.

Luminea Perdeyi ücretsiz Luminea Uygulamasının yanı sıra, dilerseniz Düğme 6, Dev zar (duyusal küp), Renkli mat (duyusal adım) gibi kontrol cihazlarımız veya dilediğiniz bir anahtar aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz.

Luminea Perdenin SHX Sistemi ile Kullanımı:

Luminea Perde bir SHX duyu odasının parçası olarak kullanıldığında kullanıcının duyusal oda sahnelerine dalması için güçlü bir araçtır. Sayısız SHX içeriğiyle birlikte etkinleşecek şekilde programlanabilir ve diğer duyusal oda aydınlatma öğeleriyle veya müzik parçalarıyla koordine edilebilir.

SHX yazılımındaki özel kontrol sekmesini kullanarak perdeyi tek başına aydınlatıp sakinleştirici bir duyusal köşe oluşturabilir veya herhangi bir duyusal sahnede perdeyi bir aydınlatma eylemi olarak ekleyebilirsiniz.

2 m uzunluğunda fiber optik ışık demetleri

Montaj kutusuna entegre edilmiş ışık kaynağı

Montaj aparatı

  • Dayanıklılık garantili yüksek kaliteli fiber optik
  • Yüksek parlaklık
  • OTOMATİK mod: herhangi bir kontrolör olmadan renk (döngü) değiştirme
  • Otomatik modu açma-kapama için anahtar girişi
  • Sıralı mod için anahtar girişi (7 renk döngüsü)
  • DMX
  • Radyo frekansı alıcısı BJLive kontrolörler ile uyumludur.
  • Çift WiFi (hem yapılandırma hem de ev/merkez ağına bağlanmak için)
  • Luminea Uygulaması ile uyumludur.
  • SHX Sistemi ile uyumludur.