Luminea Fıskiye

Luminea Fıskiye

Gökyüzünden gelen çarpıcı bir ışık efekti!

Fiber optik fıskiye aydınlatma efektiyle herkesi kendine hayran bırakır. Propriyosepsiyon ve vücut farkındalığını uyarır. Optik fiberlerle temas vücudumuzun farklı bölgelerini algılamamıza yardımcı olur. Sebep – sonucu öğrenmek, renkleri fark etmek ve iletişimi teşvik eden etkinlikler için idealdir.

Fiber optik fıskiye, diğer adıyla “fiber optik duş”; bir daire, bir perde veya kiriş şekli oluşturacak biçimde tavandan sarkıtılabilir. Gerçekten sürükleyici bir deneyim için bu göz alıcı parıldayan ışık duşunun altında oturun, ayakta durun veya uzanın.

SHX sistemi içinde, Luminea Uygulaması veya uyumlu kablosuz kontrol cihazları ile kontrol edilebilir. Herhangi bir kontrol cihazı ile kullanılmadığında (otomatik modda) renkler arasında pasif olarak geçiş yapar.

Luminea Fıskiyesinin Luminea Uygulaması ile Kullanımı:

Luminea fıskiyesini doğrudan Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Sadece ücretsiz Luminea Uygulamasını indirin, Android cihazınızı Luminea Fıskiye tarafından oluşturulan WiFi ağına bağlayın. Böylece fıskiye üzerinde anında dinamik kontrole sahip olabilir, ayrıca Luminea Uygulaması içinde sunulan bir dizi etkinliğe erişebilirsiniz.

Luminea Fıskiyeyi ücretsiz Luminea Uygulamasının yanı sıra, dilerseniz 6’lı buton, dev zar (duyusal küp), renkli mat (duyusal adım) gibi kontrol cihazlarımız veya dilediğiniz bir anahtar aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz.

Luminea Fıskiyesinin SHX Sistemi ile Kullanımı:

Luminea Fıskiye bir SHX duyu odasının parçası olarak kullanıldığında kullanıcının duyusal oda sahnelerine dalması için güçlü bir araçtır. Sayısız SHX içeriğiyle birlikte etkinleşecek şekilde programlanabilir ve diğer duyusal oda aydınlatma öğeleriyle veya müzik parçalarıyla koordine edilebilir. SHX yazılımındaki özel kontrol sekmesini kullanarak sadece bu fiber optik duş ile etkileşim kurmayı seçebilir veya fıskiyeyi herhangi bir duyusal sahnede bir aydınlatma eylemi olarak ekleyebilirsiniz.

200 x 3 m fiber optik kordon

Işık kaynağı

Tavana montaj aparatı

  • Dayanıklılık garantili yüksek kaliteli fiber optik
  • Yüksek parlaklık
  • OTOMATİK mod: herhangi bir kontrolör olmadan renk (döngü) değiştirme
  • Otomatik modu açma-kapama için anahtar girişi
  • Sıralı mod için anahtar girişi (7 renk döngüsü)
  • DMX
  • Radyo frekansı alıcısı BJLive kontrolörler ile uyumludur.
  • Çift WiFi (hem yapılandırma hem de ev/merkez ağına bağlanmak için)
  • Luminea Uygulaması ile uyumludur.
  • SHX Sistemi ile uyumludur.