Luminea Baloncuk Tüpü

Luminea Baloncuk Tüpü

Bildiğiniz baloncuk tüplerinden çok daha fazlası!

Luminea Baloncuk Tüpü, yüksek kalitesi ve parlaklığıyla bir duyu odasında güçlü bir görsel odak noktasıdır. Karanlıkta göze çarpar, ışığı ve hareketi ile odadaki herkesin dikkatini çeker. Bu baloncuk tüpünün renklerini, titreşimini, sesini, yansımalarını, yüzen nesneleri ve etkileşimini kullanarak sayısız atmosfer yaratabilirsiniz.

Luminea Baloncuk tüpünü dilerseniz ücretsiz Luminea Uygulaması, Düğme 6 uzaktan kumanda, Dev zar (duyusal küp), Renkli mat (duyusal adım) gibi kontrol cihazlarımız veya dilediğiniz bir anahtar aracılığıyla benzersiz bir şekilde kontrol ederek bağımsız bir öğe olarak kullanabilirsiniz. Ya da dilerseniz; oda içi cihazları birleştiren entegre bir sistem içindeki etkileşimli olasılıkları (ses, titreşim, projeksiyon vb) çoğaltan daha kapsamlı bir çok-duyulu ortamın, yani SHX Sisteminin bir parçası olarak da kullanabilirsiniz.

SHX Sistemi içinde kullanıldığında Luminea Baloncuk Tüpü, yazılım içinde kendisi için ayrılmış pek çok sahneye sahiptir. Plaj, su altı, hava durumu sahneleri dahil olmak üzere sayısız SHX içeriğiyle birlikte etkinleşecek şekilde programlanabilir, projeksiyon ve diğer duyusal oda aydınlatma öğeleriyle birlikte uygun aydınlatma rengine geçiş yapılabilir. Sesle kontrol, göz takip, SHX Mat, SHX Zar, Düğme 6 ve diğer erişim cihazları dahil olmak üzere SHX sisteminin sunduğu çeşitli kontrol öğelerinden yararlanılabilir. Böylelikle SHX sistemi ile birlikte ışık, renk, ses, titreşim ve dokunma dahil olmak üzere çoklu duyusal girdiler sağlar.

Luminea Uygulaması ile Luminea Baloncuk Tüpünün Kullanımı:

Luminea Baloncuk tüpünü doğrudan Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Sadece ücretsiz Luminea Uygulamasını indirin, Android cihazınızı Luminea Baloncuk Tüpü tarafından oluşturulan WiFi ağına bağlayın. Böylece baloncuk tüpünün ışıkları ve baloncuk akışı üzerinde anında dinamik kontrole sahip olabilir, ayrıca Luminea Uygulaması içinde sunulan bir dizi hazır etkinliğe erişebilirsiniz.

SHX Sistemi ile Luminea Baloncuk Tüpünün Kullanımı:

Bir SHX duyusal odasının parçası olarak kullanıldığında Luminea Baloncuk Tüpü, ilgili duyusal oda sahnelerine geçiş için güçlü bir araçtır. SHX sistemi içinde hem baloncukların akışını hem de baloncuk tüpündeki aydınlatma değişikliklerini, birini veya diğerini veya her ikisini birlikte etkinleştirmeyi seçerek kontrol edebilirsiniz.

Luminea baloncuk tüpünün ayrıca, yavaş yavaş tüpün tepesine doğru hareket eden tekil, büyük bir baloncuk üreten “sporadik balon” adı verilen özel bir modu vardır. Bu, dikkat oluşturma ve görsel izleme ile ilgili etkinliklere odaklanmaya ihtiyaç duyan kullanıcılar için idealdir. Görsel etkiyi çoğaltmak için Baloncuk Tüpü için Top Setini ekleyin. Bu toplar kullanıcılar için çarpıcı bir uyaran elde etmenizi sağlayacaktır.

Luminea Baloncuk Tüpü için Tamamlayıcı Ürünler

Baloncuk Tüpü için Top Seti:

Bu set baloncuk tüpünün içine yerleştireceğiniz daha dar bir tüp ve toplardan oluşur. Toplar iç tüpten hızla yükselir ve her iki tüp arasında yavaşça dışarıya düşer. Görsel izlemeyi teşvik eden büyüleyici bir etki yaratır.

1 adet metakrilat iç tüp ve 6 adet beyaz toptan oluşur. 180 cm iç yüksekliğindeki baloncuk tüpleri ile uyumludur.

Duvar Montajı için Braket:

Baloncuk tüpünün duvara sıkıca sabitlenmesini sağlayan aksesuar.

Baloncuk tüpü için bir taban modülünün bulunmadığı durumlarda kullanılarak ekstra stabilite sağlar.

Baloncuk Tüpü için Taban Modülleri:

Baloncuk tüpünüzü çok çeşitli renk ve şekillerde sunulan taban modüllerimizden biri ile tamamlayın.

Taban modülleri baloncuk tüpünün elektronik aksamlarını korur ve gizler.

Yumuşak malzemeden yapılan bu modüller duyu odanıza güvenlik ve şık bir görünüm katar.

 • Boyutlar: Yükseklik 180 cm x Çap 20 cm
 • Canlı parlaklık
 • Şeffaf ve çiziksiz kalabilen yüksek kaliteli pleksiglas
 • OTOMATİK mod: herhangi bir kontrolör olmadan renk (döngü) değiştirme
 • Otomatik modu açma – kapama için anahtar girişi
 • Sıralı mod için anahtar girişi (7 renk döngüsü)
 • Radyo frekansı alıcısı BJLive kontrolörler ile uyumludur.
 • Çift WiFi (hem yapılandırma hem de ev/merkez ağına bağlanmak için)
 • Üç farklı baloncuk akış düzeni: Sürekli, sporadik ve sıralı sporadik
 • Luminea Uygulaması ile uyumludur.
 • SHX Sistemi ile uyumludur.