Luminea Fiber Optik Işık Demeti 2m/3m

Luminea Fiber Optik Işık Demeti 2m/3m

Renklere dokunun!

Görsel olarak son derece çekici olan fiber optik şeritlerdeki renk değişiklikleri kullanıcının dikkatini ve odağını artırır. Neden-sonucu öğrenmek, renkleri tanımak ve iletişimi teşvik etmek için idealdir.

Optik fiberlerle temas vücudumuzun farklı bölgelerini algılamamıza yardımcı olur. Kucağa yerleştirildiğinde bu fiber optikler sakinleşme, duygusal düzenleme ve beden farkındalığı için derin bir baskı unsuru ekleyen bir ağırlığa sahiptir.

LED teknolojisi sayesinde fiber optikler geniş bir renk yelpazesinde şerit boyunca canlı bir şekilde parlar.

Fiber optiğin renklerini değiştirmek için çeşitli kontrol öğelerini kullanın, fiber optiği renk dizileri arasında hareket edecek şekilde programlayın veya fiber optiğin SHX sistemi tarafından yansıtılan sahnedeki renklerle eşleşmesini sağlayın.

Luminea Fiberlerin Luminea Uygulaması ile Kullanımı:

Luminea fiber optik ışık demetlerini doğrudan Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Sadece ücretsiz Luminea Uygulamasını indirin, Android cihazınızı Luminea Fiberler tarafından oluşturulan wi-fi ağına bağlayın. Böylece fiber optik ışık demetlerinin üzerinde anında dinamik kontrole sahip olabilir, ayrıca Luminea Uygulaması içinde sunulan bir dizi hazır etkinliğe erişebilirsiniz.

Luminea fiber optik ışıkları ücretsiz Luminea Uygulamasının yanı sıra, dilerseniz Düğme 6, Dev zar (duyusal küp), Renkli mat (duyusal adım) gibi kontrol cihazlarımız veya dilediğiniz bir anahtar aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz. Herhangi bir kontrol cihazı ile kullanılmadığında (otomatik modda) renkler arasında pasif olarak geçiş yapar.

Luminea Fiberlerin SHX Sisteminde kullanımı:

Bu yüksek parlaklıkta renk değiştiren fiber optik şeritler 2m veya 3m uzunluklarda sunulur. Bir ışık kaynağı dahildir. Çoklu sensör girişi için bu fiber optiklere dokunun, basılı tutun veya serin. Hayali oyunlara katmak ve duyusal deneyimi kullanıcıya yaklaştırmak için harika bir çözümdür. Dilerseniz duyusal odanızda yalnızca görsel girdi amaçlı olarak ışıklarını yakın veya fiberleri SHX yazılımındaki herhangi bir duyusal sahnede bir aydınlatma eylemi olarak etkinleştirin.

Sayısız SHX içeriğiyle birlikte etkinleşecek şekilde programlanabilirler ve diğer duyusal oda aydınlatma öğeleriyle veya müzik parçalarıyla koordine edilebilirler.

Sipariş tercihinize göre 2 metre veya 3 metre uzunluğunda 150 adet fiber optik şerit ve ışık kaynağı

  • 150 ad 2 metre veya 3 metre fiber optik ışık demeti
  • Dayanıklılık garantili yüksek kaliteli fiber optikler
  • Yüksek parlaklık
  • OTOMATİK mod: herhangi bir kontrolör olmadan renk (döngü) değiştirme
  • Otomatik modu açma – kapama için anahtar girişi
  • Sıralı mod için anahtar girişi (7 renk döngüsü)
  • Radyo frekansı alıcısı BJLive kontrolörler ile uyumludur.
  • Çift WiFi (hem yapılandırma hem de ev/merkez ağına bağlanmak için)
  • Luminea Uygulaması ile uyumludur.
  • SHX Sistemi ile uyumludur.