Luminea Led Işık Çizgisi ( Tavan )

Luminea Led Işık Çizgisi ( Tavan )

Odanızı aydınlatın ve ışıkla oynayın

LED çizgi ışıklar, tüm odanın rengini değiştirerek renkli ortamlar oluşturmanıza olanak tanır. Bu şekilde projeksiyonların ve odanın terapötik unsurlarının renklerinin etkisini artırabilirsiniz.

LED çizgi ışıklarını koruyucu panellerin arkasına monte etmek, odanın mobilyasına mükemmel şekilde entegre olan ve panelli duvarların kenarlarını takip eden bir ortam aydınlatma efekti sağlar.

Bu LED çizgiler, duvarın üstü ile tavan arasına kurulur ve ışığın yayılmasına yardımcı olan koruyucu kanallar içinde odanın uzunluğu boyunca uzanır. Gerekli olan 5 metrelik hattın sayısı odanızın boyutlarına ve aynı alan içindeki diğer duyusal aydınlatma elemanlarının konumuna bağlıdır.

Bu LED ışık hatları SHX sistemi ile uyumlu olup, odadaki diğer aydınlatma elemanları ile koordineli olarak değişir. Ayrıca, Android için ücretsiz Luminea Uygulaması veya uyumlu WiFi kontrolörleri kullanılarak bağımsız bir seçenek olarak da kontrol edilebilirler. LED ışık çizgileri duyusal alanınızın sürükleyici etkisini artırarak tüm odayı kapsayan renkli ortamlar oluşturmanıza olanak tanır.

Luminea Led Işık Çizgilerinin Luminea Uygulaması ile Kullanımı:

Luminea led ışık çizgilerini doğrudan Android cihazınızdan kontrol edebilirsiniz. Sadece ücretsiz Luminea Uygulamasını indirin, Android cihazınızı Luminea Led Çizgiler tarafından oluşturulan WiFi ağına bağlayın. Böylece led ışık çizgilerinin üzerinde anında dinamik kontrole sahip olabilir, ayrıca Luminea Uygulaması içinde sunulan müzik ve ışık koordinasyonu da dahil bir dizi etkinliğe erişebilirsiniz.

Luminea led ışık çizgilerini ücretsiz Luminea Uygulamasının yanı sıra, dilerseniz Düğme 6, Dev zar (duyusal küp), Renkli mat (duyusal adım) gibi kontrol cihazlarımız veya dilediğiniz bir anahtar aracılığıyla da kontrol edebilirsiniz.

Luminea Led Işık Çizgilerinin SHX Sistemi ile Kullanımı:

Luminea led ışık hattı bir SHX duyu odasının parçası olarak kullanıldığında kullanıcıyı yansıtılan sahneye çekmenin en etkili yoludur.

Yansıtılan görüntüdeki renklere göre etkinleşecek şekilde programlandığında duyusal odayı birbirine bağlamanın en belirgin yoludur.

Dil ve renk kavramlarını pekiştirin. Renk değişikliklerinin duygusal ve duyusal etkisini keşfedin.

SHX yazılımındaki renk sekmesini kullanarak yalnızca Luminea Led Işık Çizgilerini açmayı seçin – sade bir sakinleştirici ve düzenleyici alan oluşturmak için ortam aydınlatma temalarının ayarlanması oldukça kolaydır.

Duvarların üstü ve tavan boyunca kurulum için 5 metrelik uzun ömürlü LED hatları

DMX Kontrolörü

Güç Kaynağı

Difüzör

  • OTOMATİK mod: herhangi bir kontrolör olmadan renk (döngü) değiştirme
  • Otomatik mod ve kapama için anahtar girişi
  • Sıralı mod için anahtar girişi (7 renk döngüsü)
  • Radyo frekansı alıcısı BJLive kontrolörler ile uyumludur.
  • Çift WiFi (hem yapılandırma hem de ev/merkez ağına bağlanmak için)
  • Luminea Uygulaması ile uyumludur.
  • SHX Sistemi ile uyumludur.