Vibroakustik Su Yatağı

Vibroakustik Bluetooth Kit

Ses ve titreşimlerle seanslarınıza duyusal katmanlar ekleyin.

Bu kit vibroakustik öğelerimizi kendi başına; yani SHX sistemine ihtiyaç duymadan kullanmanıza olanak tanır. Böylelikle bu kit sayesinde odanızda bulunan vibroakustik elementlerin tercih ettiğiniz müziğin ritminde titreşmesini sağlayabilirsiniz.

Kit, Bluetooth aracılığıyla tabletiniz veya mobil cihazınızla eşleşir, cihazınızdaki ses ve müziği güçlendirir ve aynı zamanda sesleri vibroakustik öğenizde hissedilen titreşime dönüştürür. Mobil cihazınızdan gelen seslerin veya müziğin yükseltilmesi için hoparlörler içerir. Titreşimin ritmi, hoparlörlerden duyulan ses veya müzikle eşleşir. Böylelikle kullanıcılar sesleri duymanın yanı sıra titreşim yoluyla onları hisseder.

Daha sürükleyici bir deneyim için titreşim ve sesleri odanızdaki Luminea cihazları ile de birleştirebilir ve her şeyin aynı ritmde akmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazınızda çalınan müziği güçlendirmek için bu kiti Bluetooth aracılığıyla herhangi bir tablet veya mobil cihazla eşleştirin. Böylece sesler ayrıca bir vibroakustik sinyale dönüşecek ve bu da vibroakustik öğelerinizin uyum içinde titreşmesini sağlayacak.

Bu kiti vibroakustik öğeler kataloğumuzdaki herhangi bir vibroakustik elemanla birlikte kullanarak seanslarınıza titreşim ekleyebilir, daha yoğun bir duyusal deneyim sunabilirsiniz. Seansınızın terapötik amacına göre kullanıcıları daha aktif kılmak veya rahatlatmak için bu inanılmaz etkiden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı müziğinizi duymakla kalmayacak, aynı zamanda müziğin vücudundan geçtiğini hissedecek.

Vibroakustik özelliği etkinleştirmek için bu su yatağı SHX sistemine veya bağımsız bir Vibroakustik Sete bağlanmalıdır. Müzik çalarken titreyen bir yatağa dönüştürmek için Vibroakustik Bluetooth Kitini ekleyebilirsiniz.

Transferleri kolaylaştırmak için yatağın altına transfer liftlerinin girmesine izin veren ve yatağı yükselten ayaklar bulunur.

Su yatağı diğer duyusal oda modüler mobilya sistemimize entegre edilebilir ve ihtiyaçlarınıza göre kombinasyonlar oluşturulabilir.

110 x 210 x 40 cm boyutlarında vibroakustik su yatağı

2 titreşimli hoparlör

Dahili ısıtıcı

 • Poliüretan ve polietilen süngerler
 • Antimikrobiyal, antibakteriyel ve antifungal vinil kaplama
 • Aşınmaya dayanıklıdır.
 • İnsan teri, tükürük, idrar ve kan gibi sıvılara karşı dayanıklıdır.
 • Renk Seçenekleri: Gri, siyah, mavi, açık mavi, kırmızı, turuncu, sarı, fıstık, yeşil, krem, beyaz, kahverengi
 • SHX Sistemi ile uyumludur.
 • Vibroakustik Set ile uyumludur.
 • REACH yönetmeliğine uygundur
 • Ateşe dayanıklılık: M2 sınıflandırması
 • EN71-3 oyuncak güvenliğine uygundur.
 • Ürünlerimizde kullanılan hem poliüretan hem de polietilen olmak üzere tüm süngerler standardize edilmiştir ve AB teknik ve çevre düzenlemelerine uygundur.