Vibroakustik Bluetooth Kit

Vibroakustik Bluetooth Kit

Ses ve titreşimlerle seanslarınıza duyusal katmanlar ekleyin.

Bu kit vibroakustik öğelerimizi kendi başına; yani SHX sistemine ihtiyaç duymadan kullanmanıza olanak tanır. Böylelikle bu kit sayesinde odanızda bulunan vibroakustik elementlerin tercih ettiğiniz müziğin ritminde titreşmesini sağlayabilirsiniz.

Kit, Bluetooth aracılığıyla tabletiniz veya mobil cihazınızla eşleşir, cihazınızdaki ses ve müziği güçlendirir ve aynı zamanda sesleri vibroakustik öğenizde hissedilen titreşime dönüştürür. Mobil cihazınızdan gelen seslerin veya müziğin yükseltilmesi için hoparlörler içerir. Titreşimin ritmi, hoparlörlerden duyulan ses veya müzikle eşleşir. Böylelikle kullanıcılar sesleri duymanın yanı sıra titreşim yoluyla onları hisseder.

Daha sürükleyici bir deneyim için titreşim ve sesleri odanızdaki Luminea cihazları ile de birleştirebilir ve her şeyin aynı ritmde akmasını sağlayabilirsiniz.

Cihazınızda çalınan müziği güçlendirmek için bu kiti Bluetooth aracılığıyla herhangi bir tablet veya mobil cihazla eşleştirin. Böylece sesler ayrıca bir vibroakustik sinyale dönüşecek ve bu da vibroakustik öğelerinizin uyum içinde titreşmesini sağlayacak.

Bu kiti vibroakustik öğeler kataloğumuzdaki herhangi bir vibroakustik elemanla birlikte kullanarak seanslarınıza titreşim ekleyebilir, daha yoğun bir duyusal deneyim sunabilirsiniz. Seansınızın terapötik amacına göre kullanıcıları daha aktif kılmak veya rahatlatmak için bu inanılmaz etkiden yararlanabilirsiniz.

Kullanıcı müziğinizi duymakla kalmayacak, aynı zamanda müziğin vücudundan geçtiğini hissedecek.

Daha yoğun bir etki için önerimiz:

Örneğin; bu kiti Luminea vibroakustik top havuzu ile birlikte kullanabilirsiniz. İstediğiniz kontrol öğesiyle havuzun içindeki topların ışığını/renklerini değiştirmekle kalmayıp, bu kite bağlayarak aynı zamanda müziğin ritmine göre titreşmesini de sağlayabilirsiniz. Tabletinizi hoparlörlere bağlayarak ücretsiz Luminea uygulamasındaki etkinlikleri kullanabilirsiniz.

Luminea Uygulamasını Android tablet veya telefonunuza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Elektrikli Hoparlörler

Preamplifikatör katı

En fazla 2 vibroakustik öğe için vibro amplifikatör katı

Bluetooth alıcısı

Kablolama ve bağlantı

*Vibroakustik efekti hissedebilmek için 1 (en fazla 2 )  vibroakustik öğeye sahip olmak gerekir. Vibroakustik öğeler kite dahil değildir.

**Oturuma ışık katmak istiyorsanız ücretsiz Luminea Uygulamasının ve bir Luminea ışık cihazının kurulu olması da gereklidir.

*** Bu kit bir mobil cihaz veya tablet şeklinde bir ses kaynağı gerektirir. Cihazınızdan veya favori uygulamanızdan (örneğin Spotify) müzik çalabilirsiniz.  Tablet/mobil cihaz ve müzikler bu sete dahil değildir.

  • Bu kit aşağıdaki ürünlerle uyumludur (bunların ayrıca satın alınması gerekir):Vibroakustik MinderVibroakustik Dönüşebilen PufVibroakustik Su Yatağı

    Luminea Vibroakustik Top Havuzu

    Vibroakustik Koltuk