Sihirli Masa

Sihirli Masa

Sihirli Masa,  SHX duyu odasında yepyeni bir olasılıklar dünyası açan yeni bir etkileşim şeklidir.

Kullanıcının gerçek nesneleri kullanarak oda ile etkileşime girmesini sağlar. Kullanılan nesneler odayı o nesneyle ilgili tematik bir ortama dönüştürür.

Bir nesneyi Sihirli Masa’ya yerleştirmek kadar basit bir kullanımı vardır. Böylece tüm oda ilgili tema ile dönüşür ve siz o nesneyle ilgili bir dünyaya dalarsınız.

Kullanıcıların en sürükleyici deneyimi elde etmesi için; herhangi bir ışık, görüntü, ses, titreşim, müzik ve baloncuk tüpü üzerindeki efektlerin bir kombinasyonunu oluşturabilirsiniz.

Nesneyi masanın üzerinde bırakarak ormana, uzaya, bir futbol stadyumuna veya herhangi bir yere gidebilirsiniz. Olasılıklar sonsuzdur, çünkü bu sistem kendi resimleriniz ve videolarınızla istediğiniz herhangi bir tematik ortamı yaratmak için tamamen özelleştirilebilir.

hirli Masa, kullanıcıların gerçek nesneler aracılığıyla (örn; oyuncaklar, giysiler, yiyecek dolu kavanozlar, farklı malzemeler içeren tepsiler, resimler, kartlar vb.) odayla etkileşime girmesine ve bunları duyusal içerikle ilişkilendirmesine olanak tanıyan çok çeşitli terapötik ve eğitici fırsatlar sunar.

Dikkat, etkileşim, çağrışım, hafıza, sebep-sonuç ilişkisi ve dil üzerinde çalışmak için harika bir araçtır.

Kullanımı kolaydır. Ürün, herhangi bir SHX içeriğini tetiklemek için yapılandırılabilen birkaç (yeniden yazılabilir) kart ve çıkartma içerir. SHX yazılımı her kartı veya çıkartmayı yapılandırmak ve özelleştirmek için basit bir düzenleme alanı içerir.

Herhangi bir nesneyi birlikte verilen kartlardan veya çıkartmalardan biriyle etiketleyin ve nesne tarafından tetiklenmesini istediğiniz SHX içeriğini, oda efektlerini, görüntüleri ve sesi seçin.

Konfigüre edildikten sonra kart veya çıkartma ile nesneyi masaya yaklaştırın ve oda size ilgili tüm çoklu duyusal etkileri ile birlikte içeriği göstersin!

Sihirli Masa, SHX Sisteminin bir parçası olup yapısında yerleşik SHX Proximity’e sahiptir. Etkileşimli özelliklere sahip kusursuz bir duyusal oda öğesidir. Aynı zamanda evlerde kurulan duyusal odalar için de mükemmeldir.

Basitçe nesneyi taratmanız veya masaya yerleştirmeniz yeterlidir, Sihirli Masa sizi anında o nesneyle ilgili tematik bir dünyaya sürükler.

Kendi tematik ortamlarınızı benzersiz bir şekilde yaratarak ışık ve ilhamla dolup taşın!

Uzaya gidiş için bir bileti tarayarak başlamaya ne dersiniz?

  • Sihirli MasaSes açma, ses kısma, durdurma, hücreleri seçme (1-6), sıralı mod ve rastgele mod işlevleri için önceden programlanmış kartlar

    18 yeniden yazılabilir kart

    18 yeniden yazılabilir çıkartma

Masa ölçüleri: 40cm çap, 40cm yükseklik

Tarama tanıma mesafesi: 1-2 cm içinde

Masa tarama alanı: yaklaşık 5cm

Tarama bölgesinin etrafındaki alan standart bir masa olarak kullanılabilir.

Her kart veya çıkartma, herhangi bir SHX içeriğini veya sahneyi gösterecek şekilde programlanabilir.

Kartlar ve çıkartmalar sınırsız olarak yapılandırılabilir.

SHX Yazılımı sürüm 1.4 ve üzeri gerektirir

SHX Sistemi ile uyumludur.