SHX Yer Matı

SHX Yer Matı

SHX Yer Matı, kullanıcıların duyusal oda içeriğini ayaklarıyla etkinleştirmelerini sağlayan basınca duyarlı bir çeşit renkli paspastır.

Çoklu duyusal odanızı ve içinde bulunan tüm ışık cihazlarını hem ayrı ayrı (tek tek) hem de kombinasyon halinde (hepsini aynı anda) kontrol etmenizi sağlar.

Bu mat ile hem tüm Luminea ışık cihazlarımızı tek tek kontrol edebilir hem de SHX Sistemindeki görsel-işitsel sahneler de dahil olmak üzere, odanın tüm cihazlarını aynı anda değiştirebilirsiniz. Kablosuz olması karmaşık bir kurulum gerektirmediği için istediğiniz zaman duyusal odanıza dahil etmenizi çok kolaylaştırır.

Luminea ile kullanımı:

Bu matın üzerine basarak herhangi bir ışık cihazımızın renklerini değiştirebilirsiniz. Örneğin; sarıya basarak baloncuk tüpünün renklerini sarıya çevirin; kırmızı renge atlayın ve her şeyin nasıl kırmızıya dönüştüğünü izleyin. Luminea Uygulaması içindeki etkinliklerle oynayarak tamamlayın.

Bir kullanıcı baloncuk tüpünün, fiber optiklerin veya tüm duyusal odanın renklerini kendisi değiştirdiğinde hikayenin ana kahramanı gibi hissederek daha fazla katılır ve daha fazla eğlenir. Bu kontrol öğemiz duyusal uyarımdaki eğitim ve rehabilitasyon işlevlerinin daha doğrudan, yakın ve aktif bir şekilde uygulanması için idealdir.

 

SHX Sistemi ile kullanımı:

SHX sistemi için daha fazla terapötik ve eğitim olanakları sağlayan bir kontrol seçeneğidir.

Yer matının üzerindeki her daire, yazılımda açık olan SHX sahnesindeki bir hücreyi etkinleştirir.

Tüm SHX Odanızı ayaklarınızla kontrol edin. Üzerindeki renkli düğmelerden birine basın ve tüm odayı yeni temalı bir ortama dönüştürün. Sadece matın üzerine basarak görüntü, video, ses, titreşim ve diğer etkileyici efektleri yönetin. Şu anda içinde bulunduğunuz SHX koleksiyonundan 6 içerik sahnesinden birini seçin ve beğeninize göre değiştirin. Kullanıcılar daha fazla eğlenir, katılır, etkileşime girer ve bu sürükleyici deneyimin bir kahramanı gibi hisseder.

SHX sistemi içindeki aktiviteler şunları destekler: Sebep-sonuç, ortak dikkat, ince motor beceriler, propriosepsiyon, seçim, hafıza, sıra yönetimi, sembolik oyun, çağrışım, iletişim, sosyal beceriler.

SHX sistemi için kontrol seçeneklerimizden biri olan Yer Matı, duyusal oda değişikliklerini etkinleştirmek için vücudun farklı bölümlerini kullanma olanaklarını ortaya çıkarır, böylece vücut farkındalığını ve motor becerileri destekler.

100 x 85 cm boyutlarında SHX Yer Matı

Kullanım kılavuzu

  • Basit kurulum: Arkasında hangi cihazın kontrol edildiğini gösteren bir düğme bulunur.

Uzun bir basış girişleri devre dışı bırakır.

  • Ölçüler: 100 x 85 cm
  • Antimikrobiyal, antibakteriyel ve antifungal (mantar önleyici) malzeme.
  • Aşınmaya dayanıklıdır.
  • Güneşe karşı dayanıklıdır.
  • İnsan teri, tükürük, idrar ve kan gibi sıvılara karşı dayanıklıdır.
  • Toplam ağırlık: 620 gr/m2
  • Kalınlık: 0.5 mm – 1 mm

Luminea cihazları ile uyumludur.

SHX Sistemi ile uyumludur.

  • REACH yönetmeliğine uygundur