SHX Proximity

SHX Proximity

SHX Proximity, duyusal bir odayla etkileşim kurmanın inovatif bir yoludur.

Sistem; tarama platformu, yeniden yazılabilir kartlar ve çıkartmalar ve herhangi bir nesneyi etiketlemek için kullanılabilen önceden programlanmış işlev kartlarından (örneğin rastgele seçim, sesi açma ve kısma ve durdurma) oluşur.

Sistem etiketlenen nesnelerin SHX Proximity’nin tarama platformuna yakınlaştırılmasıyla çalışır.  Böylece tüm oda kullanıcıyı o nesne ile ilgili efektlerle kuşatır.

Kullanıcıların en sürükleyici deneyimi elde etmesi için; etiketlediğiniz nesneleri bu şekilde taratarak mevcut SHX Yazılım içeriğine bağlayabilir veya herhangi bir ışık, görüntü, ses, titreşim, müzik ve baloncuk tüpü üzerindeki efektlerin bir kombinasyonunu kullanarak kendi içeriğinizi oluşturabilirsiniz.

Kişiselleştirilmiş bir duyusal “sahne” oluşturmak için etiketlenmiş eşyaları kullanın. Kullanıcıların kendi ihtiyaçlarına, ilgi alanlarına ve tercihlerine uygun ortamı yaratmak için etiketlenmiş bir öğeyi taramaları yeterlidir. Kişiselleştirilmiş sahneler daha fazla katılım, etkileşim ve öğrenme için faydalıdır.

SHX Proximity kullanıcıların gerçek nesneler aracılığıyla (örn; oyuncaklar, giysiler, yiyecek dolu kavanozlar, farklı malzemeler içeren tepsiler, resimler, kartlar vb.) odayla etkileşime girmesine ve bunları duyusal içerikle ilişkilendirmesine olanak tanıyan çok çeşitli terapötik ve eğitici fırsatlar sunar.

Dikkat, ilişkilendirme, neden-sonuç ilişkileri, dil ve hafızayı desteklemek için mükemmeldir.

Kullanımı kolaydır. Ürün, herhangi bir SHX içeriğini tetiklemek için yapılandırılabilen yeniden yazılabilir kartlar ve çıkartmalar içerir. SHX yazılımı her kartı veya çıkartmayı yapılandırmak ve özelleştirmek için basit bir düzenleme alanı içerir.

Yapılandırdıktan sonra kart veya çıkartma ile nesneyi SHX Proximity platformunda tarayın ve oda size içeriği ilgili çoklu duyusal etkileri ile birlikte göstersin!

Kendi tematik ortamlarınızı, terapötik ve eğitici aktivitelerinizi yaratın, kullanıcılar kendi tercih ettikleri duyusal oda özelliklerini kendileri etkinleştirsin.

  • SHX Proximity cihazıSes açma, ses kısma, durdurma, hücreleri seçme (1-6), sıralı mod ve rastgele mod işlevleri için önceden programlanmış kartlar18 yeniden yazılabilir kart

    18 yeniden yazılabilir çıkartma

Tarama tanıma mesafesi: 1-2 cm içinde

Masa tarama alanı: yaklaşık 5cm

5 m uzunluğunda kablolu USB aygıtı (SHX Proximity, SHX sunucu bilgisayarına USB kablosu ile bağlanır)

Her kart veya çıkartma, herhangi bir SHX içeriğini veya sahneyi gösterecek şekilde programlanabilir.

Kartlar ve çıkartmalar sınırsız olarak yapılandırılabilir.

SHX Yazılımı sürüm 1.4 ve üzeri gerektirir

SHX Sistemi ile uyumludur.