Mouse4All Go

Akıllı telefon veya tabletinizi bir veya iki anahtar ile kullanın.

Mouse4all Go, bir Android cihazı ekrana dokunmadan, bir veya iki anahtar ile tarama yaparak kullanmanızı sağlayan bir erişilebilirlik çözümüdür. Yapmanız gereken tek şey; Google Play’den ‘mouse4all’ uygulamasını yüklemek ve bu cihazı mobil cihazınıza (Android sürüm 7 ve üzeri) bağlamak. Artık, telefon veya tabletinizi bir veya iki anahtar ile kullanmaya başlayabilirsiniz.

Mouse4all Go, internete, sosyal medyaya, oyunlara ve her türlü uygulamaya erişim sağlayarak özerkliğinize katkı sunmak için tasarlanmıştır. Bu cihazla, ekrana dokunmanıza gerek kalmadan sadece anahtarlarınızı kullanarak ekranda hareket edebilir, basabilir, sürükleyebilir veya kaydırma yapabilirsiniz.

Telefonunuzdaki tüm uygulamalara erişmenizi ve normal şekilde kullanmanızı sağlarken, aynı zamanda cihazınızda fiziksel veya dijital tuşlara basmayı gerektiren Android işlevlerine de erişmenizi sağlar.

Genişletilmiş işaretçisi fareyi ekranda konumlandırmanıza yardımcı olur. Ayrıca, bir nesneyi sürüklemek gibi özel bir hareket yaptığınızda, ekranın sağ üst köşesindeki küçük bir simge ile yaptığınız eylemi size hatırlatır.

Mouse4all Go’nun kullanımı çok kolaydır. Kullanmaya başlamak için Google Play’den mouse4all uygulamasını yüklemeniz ve kabloyu (ürüne dahildir) telefonunuza bağlamanız yeterlidir. Cihazın usb’sini tablet veya telefonunuzun usb konektörüne her bağladığınızda uygulama bunu algılar ve başka bir şey yapmanıza gerek kalmadan otomatik olarak çalışmaya başlar. Aynı şekilde, kabloyu çıkardığınızda uygulama otomatik olarak kapanır. Ayrıca, uygulamadan erişilebilen bir yapılandırma menüsü bulunmaktadır.

KİMLER KULLANIR?

  • Omurilik yaralanmaları
  • Multipl Skleroz
  • ALS
  • Nöromüsküler bozukluklar
  • Serebral Palsi
  • Öğrenme güçlüğü çekenler

Kutu İçeriği:

Mouse4All Go

2 Android cihaza bağlanmak için 2 adet kablo içerir:

Mikro USB konektörlü USB OTG kablosu

Type-C konnektörlü USB OTG kablosu

Kullanım Kılavuzu

*Anahtar (switch) ürüne dahil değildir.

*Ürünün satın alınmasıyla uygulama sınırsız kullanım ile Google Play’den indirilebilir

Uyumluluk:

Switch (anahtar) uyumludur

Android 7.0 ve üzeri sürümler

Teknik Özellikler:

Tak-Çalıştır USB Cihazıdır | USB 2.0 bağlantısı

3,5 mm mono dişi jak anahtarı için 2 ad giriş

Boyutlar: 50 x 25 x 13 mm

Güç kaynağı: 5Vdc, 200mA

Uygunluk:

CE işaretlidir.

2004/108/EC sayılı Avrupa Direktifi’nin gerekliliklerine uygundur.